Matbord Asko
Valmis
2015-12-24
351011
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MATBORD, Asko, rund skiva i vit laminat, underrede i stål, höjd ca 72 diameter ca 120 cm
Bruksslitage, skiva med smärre repor