Richardo Charpani litografi
Valmis
2015-12-22
350475
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RICHARDO CHARPANI (1930-1997): Figurscen, signerad och daterad Charpani - 73, litografi, ca 42 x 51 cm
Glas saknas