Mark Hampson pastell
Valmis
2015-12-19
349879
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MARK HAMPSON (England, född 1968), "Man Apes Monkey´s Man", signerad och daterad 1995 på baksidan, pastell på papper, 65x101 cm