Sven Jonson Promenad i månsken
Closed
2015-12-19
349721
| Sold for | 10 000 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981): Promenad i månsken
signerad och daterad Sven Jonson -47, olja på duk, 22 x 27 cm