Antonio Clavé carborundum
Valmis
2015-12-15
349172
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé, 40/99 färgetsning/carborundum, bladstorlek 76 x 56 cm
Glas med sprickor