Roy Friberg
Valmis
2015-12-15
349054
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
ROY FRIBERG (född 1920): (2) Figurkomposition, monogramsignerad och daterad RF 84, 283/300 resp 122/300, litografi, bladmått 44x58 cm vardera
Oramade