Walter Dahn - målning på papper
Valmis
2015-12-20
349024
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
WALTER DAHN (född 1954): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Walter Dahn -87, blandteknik på papper, 22,5x16 cm