Vas Sarpaneva
Valmis
2015-12-10
348301
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
TIMO SARPANEVA, vas, Finland, 1960/70-tal, numrerad 3286, höjd ca 15,5 cm