Roj Friberg, teckning
Closed
2015-12-11
348024
| Sold for | 6 000 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
FRIBERG, Roj (född 1934): "Flykt", monogramsignerad och daterad RF -64, blyerts på papper, ca 60x90 cm.