Tanka
Valmis
2015-11-27
345396
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
TANKA, troligen 1900-tal, sittande godum, gouache, ca 39 x 32 exkl montering
Slitage