Kaj Franck Pilari Nuutajärvi Notsjö
Valmis
2015-11-26
345100
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KAJ FRANCK, vas, "Pilari" (pelare), Nuutajärvi Notsjö, signerad och daterad -65, höjd ca 28 cm