Ulf Wahlberg oljemålning
Closed
2015-11-25
344876
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014): Stilleben, signerad Ulf Wahlberg, olja på duk, 46x55 cm