Skåp i björk
Closed
2015-11-24
344677
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SKÅP, bonad flammig björk, med intarsia, 1940-tal, invändigt med hyllor, höjd ca 122, 146x46 cm
Ytskador, ena dörren ej låsbar