Oljemålning
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligen William Edward Webb (England 1862-1903): signerad Will. Webb?, olja på duk, 30 x 59 cm
Kuntoraportti
Krackelyr, skada, färgbortfall
344332
Päivämäärä:
2015-11-22