David Larsson Tema
Valmis
2015-11-23
343853
| Korkein tarjous | 7 000 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
DAVID LARSSON (1898-1976): Trädgårdsidyll från Slussen, signerad DL, olja på duk, 70x57 cm
Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg