Klubbat för:
16 500 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
KARIN PARROW (1900-1986): Utsikt över takåsar, signerad Karin Parrow, olja på duk, 66x57 cm
Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Zustandsbeschreibung
342103
2015-11-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner