Axel Olson färgetsning
Valmis
2015-11-14
342054
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
AXEL OLSSON (1899-1986): Surrealistiskt motiv med öga, signerad Axel Olson, numrerad 141/260, färgetsning, 28 x 58 cm