Herman Kähler teservis
Closed
2015-11-10
341219
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HERMAN KÄHLER, teservis, 15 dlr, Danmark, lergods, signerade HAK Danmark, 5 koppar med fat, tekanna, 6 assietter, gräddkanna, sockerskål, sockerskål med lock
Enstaka nagg