Sven Jonsson färglitografi
Closed
2015-11-10
341216
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, HC XXXII/XXXX, färglitografi, ca 38 x 45 cm