Ryno Friberg oljemålning
Valmis
2015-11-08
340712
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RYNO FRIBERG (född 1920): Liljekonvaljer, signerad och daterad Ryno 1993, olja på duk, ca 35 x27 cm