Margareta Carlstedt oljemålning
Valmis
2015-11-02
339168
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MARGARETA CARLSTEDT (född 1934): "Konstakademien, Fredsgatan, Stockholm", signerad M Carlstedt, olja på pannå, ca 100 x 70 cm