Adam Hoff & Poul Ostergaard klädhäöngare
Valmis
2015-10-31
338747
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KLÄDHÄNGARE, 2 st, 1900-talets senare del, troligen Sverige, bok, varav en betsad, längd 55 resp 56 cm
Bruksslitage