Häst skulpterat trä
Valmis
2015-10-31
338651
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HÄST, 1900-talets början, skulpterat trä, omålad, höjd 24 cm
Slitage, ena benet med gammal lagning, sprickor