Siri Rathsman färglitografi
Valmis
2015-10-31
338647
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, signerad och daterad Siri Rathsman 1949, 3/25, färglitografi, ca 45,5 x 58,5