Stolar 1 par Louis XV stil
Closed
2015-10-30
338332
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, s.k. "Nursery chair", 1800-tal, Louis XV-stil, sitthöjd ca 30 cm
Slitage, lösa ryggar, trasig klädsel, fläckar