Barnsoffa
Closed
2015-10-29
338220
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GEMLA, barnsoffa,1920/30-tal, Gemla FAB DIÖ, rödmålad, sitthöjd 36, längd 89 x 35 cm
Ytskador och slitage, benstag saknas