Ivan Hoflund oljemålning
Closed
2015-10-28
338016
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
IVAN HOFLUND (1887-1948): Motiv från Stensö, signerad och daterad Ivan Hoflund 1940, olja på duk, ca 29x43 cm