Väggspegel 1700-tal
Valmis
2015-10-25
337037
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
VÄGGSPEGEL, 1700-talets andra hälft, medaljong med porträtt, delvis bronserad skuren dekor, höjd 120x67 cm
Senare bronserad bemålad