Carl Larsson
Valmis
2015-10-19
335566
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
CARL LARSSON (1853-1919): efter Ute blåser sommarvind, stämpelsignerad, litografi, tryckt hos Iduns Kungl Hofboktr. Sthlm28x99 cm
Smärre gulnad