Takarmatur Josef Frank
Valmis
2015-10-18
335337
| Korkein tarjous | 4 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JOSEF FRANK, takarmatur, mässing, modell 2356, Svenskt Tenn, formgiven på 1920-talet, 6 ljusarmar med elektriska ljuskällor höjd endast stomme ca 25, inklusive takfäste ca 27,5 cm
Slitage