Skulptur brons signerad ME
Valmis
2015-10-17
335181
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
MONOGRAMISTEN ME (möjligen Marianne Ebeling, 1900-tal), Torso med vingar, monogramsignerad ME, brons, 11x6,5 cm