Martin Poser oljemålning

Martin Poser oljemålning
Martin Poser oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARTIN VERNER POSER (född 1909): Stockholmsmotiv, akvarell, signerad Werner Poser 1941, 38x55 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

334621

2015-10-19