Curt Clemens oljemålning
Closed
2015-10-07
332903
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
CURT CLEMENS (1911-1947): Gummor från Bohuslän, signerad Clemens 1941, olja på pannå, 29x45 cm