Miniatyrer 18/1900-tal
Valmis
2015-10-05
332306
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
MINIATYRER, 6 st, 18/1900-tal, signerade, bl a föreställande Jenny Lind, ca 8x8-2x9 cm
Ett glas med skada