Axel Wallenberg teckning
Valmis
2015-10-06
332013
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
AXEL WALLENBERG (1898-1996): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Axel Wallenberg 1943, krita på papper, 30x27 cm, med dedikation