Bokskåp, 1 par
Closed
2015-09-27
330553
| Sold for | 4 400 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
BOKSKÅP, 1 par, omkring 1900, furu, heltäckande vitrindörrar, flyttbara hyllplan, krönlist, kannellyr, senare ben, senare bemålning, höjd 173, 67x27 cm
Skador, slitage