Prakkturna Rörstrand
Valmis
2015-09-25
329886
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RÖRSTRAND, prakturna, flintgods, slottsmotiv, höjd 48,5 cm
Äldre lagning och retuschering, krackelering