Glasskål på fot
Valmis
2015-09-24
329635
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
GLASSKÅL på fot, 1900-tal, blått glas med guld dekor, höjd 12, diameter 26 cm
Mindre slitage