Matservis
Valmis
2015-09-15
327614
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MATSERVIS, 67 dlr, 1900-talets början, bestående av: 23 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 9+4 assietter, terrin med lock, 2 skålar, 4 uppläggningsfat
Missfärgningar, enstaka nagg kan förekomma