Ryno Friberg Kollektion Vasa Konst
Valmis
2015-09-14
325695
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
RYNO FRIEBERG (född 1920),
"Konvaljer o. skogsviol", signerad och daterad Ryno 1967
olja på pannå, 33x24 cm