Einar Norelius Kollektion Vasa Konst
Valmis
2015-09-13
324446
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
EINAR NORELIUS (1900-1985)
Surrealistiskt landskap, monogramsignerad E. N. 22
akvarell, 28x21,5 cm