Herrbetjänt
Valmis
2015-08-19
323354
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HERRBETJÄNT, 1900-tal, Brevettato Italy, höjd 101 cm
Bruksslitage