Figurin
Valmis
2015-08-16
322975
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
FIGURIN, ca 1930-tal, nakenmodell, porslin, i botten märkt Wienermanufaktur / I Schüster / Made in Germany, höjd ca 38 cm
Sockel med mindre nagg, ett lillfinger med glasyrbortfall