Ljuskrona
Valmis
2015-08-16
322971
| Korkein tarjous | 4 600 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-talets slut, 12 ljusarmar i glas, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 95 cm
Slitage, skador, nagg, skadade ljusmanschetter och ljuspippor, prismor saknas,