Roland Svensson färglitografi
2015-08-11
322393
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Landskap, signerad Roland S, numrerad 186/360, färglitografi, 24x39 cm
Ej examinerad ur ram