Roland Svensson färglitografi
Valmis
2015-08-11
322393
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Landskap, signerad Roland S, numrerad 186/360, färglitografi, 24x39 cm
Ej examinerad ur ram