Lasse Åberg Musse Pigg
Closed
2015-07-30
321522
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): Musse Pigg, signerad Lasse Åberg, färglitografi, 68/90, 97x72 cm