Konsolbord i Louis XVI-stil
Valmis
2015-07-24
321045
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
KONSOLBORD, med stenskiva, Louis XVI-stil, omkring 1900, förgylld benställning, kannelerade, runda ben, höjd ca 64, 111x57 cm
Slitage och smärre skador, senare skiva