Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
FLASKOR, glas, totalt 11 st., 18/1900-tal, 2 med stängningsanordningar och etiketter, höjd ca 20-44 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Slitage
320919
2015-07-22