Reinhold Ljungren litografi
Valmis
2015-07-09
319663
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Vedbod, signerad, färglitografi 115/460, 34x53 cm