Axel Olson Söndrum
Closed
2015-07-08
319502
| Sold for | 16 000 SEK |
| Estimate | 20 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986), Stenbrott, Söndrum,
signerad Axel Olson, olja på duk, 65x54 cm,
PROVENIENS: Uppsala Auktionskammare 2013